Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Śmieszne? Oby u nas takiego żartu nie było.

0

Zglos komentarz

D
9 miesięcy temu

P**s już nam ogarną 25000 takich żartownisi ale ze ciagle za mało to uśmiechnięta koalicja hurtowo dorzuca więcej i kontynuje narracje narzuconą przez UE

0

Zglos komentarz

S
StaHoo_1001 😏 Szyderca
9 miesięcy temu

Żarty żartami, ale tak nie jest? Kto robi na tych łachów?

0

Zglos komentarz

Reklama