Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
9 miesięcy temu

Po co ktoś miałby uczyć się polskiego?!

0

Zglos komentarz

A
Anatoliusz 🌟 Padawan
9 miesięcy temu

Bo chce zamieszkać w Polsce. Kraju słynącym z gościnności, tolerancji i przyjaznego traktowania imigrantów.

0

Zglos komentarz

A
Anatoliusz 🌟 Padawan
9 miesięcy temu

Bo chce zamieszkać w Polsce. Kraju słynącym z gościnności, tolerancji i przyjaznego traktowania imigrantów.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
9 miesięcy temu

Bo Polska to wspaniały kraj ale ludzie to K.rwy!

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

Można się też po angielsku porozumiewać: "Tea. Who?You! Yeah.Bunny

0

Zglos komentarz

Reklama