Reklama
Dlaczego ja mam płacić za krzewienie ciemnoty ?

Dlaczego ja mam płacić za krzewienie ciemnoty ?

przez AQQQ62 — 9 miesięcy temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
B
baxbany 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

Podstawą istnienia kościoła ideologii katolickiej jest okradanie niewiernych!

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
9 miesięcy temu

Jeśli katolicy będą musieli płacić na utrzymanie kościoła,to okaże się,że ich nie ma w Polsce.

0

Zglos komentarz

E
Eliana60499 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Każdy uczestnik jakiejś sekty, do której należy, powinien ową sektę utrzymywać.

0

Zglos komentarz

W
9 miesięcy temu

Rudego zapytaj. Jak narazie nikt nie ma jaj zeby to zrobic

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

Ty Szumowskiego naprawdę na kieł wziąłeś!!!

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

Czarnym stonkom mało i mało na wszystko dej i dej po kilka razy najlepiej i tak mało zamiast tacy to taczką by jeździli po kasę.

0

Zglos komentarz

Reklama