Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
nissin Czysta Moc
9 miesięcy temu

"Choroba bokserska" to ogólne określenie na encefalopatię bokserską (Dementia Pugilistica, < Dementia Pugilistica>>) oraz inne formy < Dementia Pugilistica>>przewlekłego urazowego uszkodzenia mózgu (CTE), występujące u sportowców narażonych na powtarzające się urazy głowy, takich jak bokserzy. Choro...

"Choroba bokserska" to ogólne określenie na encefalopatię bokserską (Dementia Pugilistica, < Dementia Pugilistica>>) oraz inne formy < Dementia Pugilistica>>przewlekłego urazowego uszkodzenia mózgu (CTE), występujące u sportowców narażonych na powtarzające się urazy głowy, takich jak bokserzy. Choroba objawia się problemami z pamięcią, koncentracją, zmianami nastroju i zachowania, a w cięższych przypadkach może prowadzić do demencji, zaburzeń ruchowych i padaczki.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
9 miesięcy temu

Tusk na ringu pewno by przegrał z Batyrem ale w debacie to Tusk by go znokautował. Widać zakłopotanie na twarzy i w myśli" Szuchermacher ratuj"

0

Zglos komentarz

Reklama