Reklama
Source: wgrane.pl

Francuska policja czasami musi po prostu uciekać

przez hef0 — 9 miesięcy temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
misiekb1977 😏 Szyderca
9 miesięcy temu

Bedzie dym... w Europie...

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Juz jest tylko każdy zamyka oczy albo patrzy w inną stronę....🤷🏻

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

Murzynki to de**le, historii nie znają. Jak będą za bardzo poskakiwać, to jedyną drogą ucieczki z Europy może być komin!

0

Zglos komentarz

W
9 miesięcy temu

Zostales prawakiem?

0

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Taa na pewno. Przecież to są biedni ludzie szukający swojego miejsca na ziemi. Wasz wódz da im zasiłek i pokój w ośrodku dla uchodźców

0

Zglos komentarz

T
9 miesięcy temu

baxbany ty rasisto i lewacki faszysto

0

Zglos komentarz

P
9 miesięcy temu

Przecież to ubogacenie kulturowe o które tak lewactwo od lat zabiega... a tak poważnie czy ci policjanci nie wiedzą do czego służu broń palna?

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Przepisy zabraniają🤣🤣🤣. Jak policjant będzie się bronić skutecznie to zastrzeli go w obronie własnej. To ci idioci jak Greta i spółka że: to jest rasizm i uprzedzania oraz brutalność policji że nie musiał itp... Tak jest obecnie sytuacja

0

Zglos komentarz

A1S19
9 miesięcy temu

I tego mapy lewackie chcecie? Tak wam się to podoba?

0

Zglos komentarz

L
9 miesięcy temu

Kiedyś to do ZOO trzeba było chodzić, dziś wyjrzeć za okno. Fajnie się robi.

0

Zglos komentarz

Reklama