Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
Jaacenty 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Rzeczypospolita przez stulecia broniła Europy przed zagrożeniami ze wschodu i jakoś niespecjalnie się tym chwali...

0

Zglos komentarz

I
IzaBeLa62475 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

W każdym narodzie są de**le w naszym i w każdym innym. A tak poza tym na trybunach zawsze jest ich więcej.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

Przecież PiS oddał ukrom dużą część naszego uzbrojenia. Niech teraz ukry bronią naszej wschodniej granicy.

0

Zglos komentarz

Reklama