Reklama
Adwokat? Nieee? lepiej zapytać ciocię Grażynę z grupy.

Adwokat? Nieee? lepiej zapytać ciocię Grażynę z grupy.

przez hef0 — 9 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
G
gadzet_pl 😏 Szyderca
9 miesięcy temu

adwokat juz ją wydymał

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

Jesteś pewien, że czas przeszły dokonany jest właściwie użyty? Może lepiej użyć czasu teraźniejszego?

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

Czyli alimenty dla pani są fajne ale tylko gdy działają w jedną stronę???

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
9 miesięcy temu

Rob to w czym jesteś dobra! Dawaj d**y na prawo i lewo i na alimenty się uzbiera.

0

Zglos komentarz

Reklama