Reklama
Reklama

Komentarze

4
saviola
saviola 🏆 Master
9 miesięcy temu

Ee oszukane, przecież wiadomo że półśrodki nie dają rady i walą z szklanek ewentualne z literatki a nie z kieliszków;]

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

Jak kulesza to zobaczy to się wkur.i że piją bez niego.

0

Zglos komentarz

R
renasso 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Adminie!!!!!!! Jeżeli czytasz komentarze - Nie dotyczy tego co wyżej. Dzięki tobie i rudemu, drącemu się, ku******nowi i towarzyszącemu pe**łowi z reklamy Żabki przestałem tamże bywać. Nie tak dawno pisałem o tych durnych i stale powtarzających się reklamach ( filmik 10s, reklama 30s ). Podjąłem...

Adminie!!!!!!! Jeżeli czytasz komentarze - Nie dotyczy tego co wyżej. Dzięki tobie i rudemu, drącemu się, ku******nowi i towarzyszącemu pe**łowi z reklamy Żabki przestałem tamże bywać. Nie tak dawno pisałem o tych durnych i stale powtarzających się reklamach ( filmik 10s, reklama 30s ). Podjąłem decyzję i więcej tu nie wejdę.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
9 miesięcy temu

nowy sponsor repry: ORA

0

Zglos komentarz

Reklama