Reklama
Popieram wprowadzenie edukacji zdrowotnej w seminariach!

Popieram wprowadzenie edukacji zdrowotnej w seminariach!

przez nissin — 9 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
I
IzaBeLa62475 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Żeby się pozbyć raka trzeba wyciąć chorą tkankę. Nie trzeba edukacji, tylko ich likwidacji. Amen

0

Zglos komentarz

T
themark 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Jestem za obowiązkową KASTRACJĄ, każdego kandydata na księdza w seminarium !

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

Może starczy przed ślubowaniem celibatu!

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
9 miesięcy temu

Obowiązkowa kastracja przed święceniami kapłańskimi.

0

Zglos komentarz

Reklama