Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

Logiczne. Przecież już jesteś w raju, jak ci to obiecał pe****l w sutannie! Więc to opijają. Też nie rozumiem łez na pogrzebie. Powinien byś wesoły festyn!

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

Ja bym postawił że to rosół wita i żegna bo czasem zamiast dewolaja dają kotlety a rosół jest zawsze.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 miesięcy temu

No trudno. Przykre i szokujące, ale co innego pozostaje zrobić? Czasu nie cofniesz, żyć trzeba, a załamać się nie można. Stypa to też spotkanie bliskich

0

Zglos komentarz

Reklama