Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
8 miesięcy temu

To nie są ścieżki rowerowe młotku.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 miesięcy temu

U nas by te drzewa wycieli pewnie. Gdzie tu wiocha? Bo nie wycieli? Jest jakiś cień w upały a nie betonowy skwar.

0

Zglos komentarz

A1S19
8 miesięcy temu

vacarius u nas by wycieli i sprowadzili z Niemiec takie same jak w Polsce, ale za to dziesięć razy droższe.

0

Zglos komentarz

P
8 miesięcy temu

Ty się iranu czepiasz dla samego czepialstwa? Poza tym widać,że to ławka jest

0

Zglos komentarz

Reklama