Reklama
Reklama

Komentarze

7
M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
8 miesięcy temu

Jak tak stoją w poprzek górnika czy ścieżki rowerowej to nikogo nie interesuje ale jak je przesuniesz na jezdnię to chwila moment jest policja

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
8 miesięcy temu

hulajnogi elektryczne w ogóle nie powinny istnieć

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

Jakieś uzasadnienie?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
8 miesięcy temu

prosze bardzo. ci kr***ni nie potrafia na tym jezdzic, notorycznie wpie.....ja sie na ulice ty, pozdejmowane blokady i zapier,,,,,a po 50-80km, musla ze na hodniku wszystko im wolna zupelnie jak pe**larze

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

kornas1988, ze zrozumiałym pisaniem ty raczej tak nie masz, prawda?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

Za przestąpienia właściciela hulajnóg do odpowiedzialności pociągnąć, a ten niech się ze swoimi klientami o wyrównanie kosztów pi€rdoli. Chciał χuj zarobić, niech teraz patrzy jak!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
8 miesięcy temu

Operator powinien wyp*dalać jeśli nie potrafi zadbać o ten syf na chodnikach

0

Zglos komentarz

E
Eliana60499 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

Hulajnogi w ogóle nie powinny istnieć. Gó*****e bachory nie potrafią na nich jeździć. Zapitalają po 80 km na godzinę po chodnikach. Dobrze chociaż, że niektóre bachory się na nich zabijają. Selekcja naturalna. Każdy bachor, który jeździ na hulajnodze jak de**l, powinien skończyć w urnie lub trumnie....

Hulajnogi w ogóle nie powinny istnieć. Gó*****e bachory nie potrafią na nich jeździć. Zapitalają po 80 km na godzinę po chodnikach. Dobrze chociaż, że niektóre bachory się na nich zabijają. Selekcja naturalna. Każdy bachor, który jeździ na hulajnodze jak de**l, powinien skończyć w urnie lub trumnie.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

Chamie, chcesz padlinożerce poszkodować?

0

Zglos komentarz

P
8 miesięcy temu

Pietucha! Nie nerwujsja! Novićoka się napij! Uspokojsja! Bandera prid**t - pariadok bud!

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
8 miesięcy temu

I strcić jlientów, mistrz marketingu, ku**a

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
8 miesięcy temu

Jak widać takie i inne firmy mają to w du**e aby kasę tylko robić.

0

Zglos komentarz

Reklama