Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
8 miesięcy temu

No i wiem ze w razie jak za dużo wypije to też mnie nie wywalą na mróż tylko przenocuja. Takiie karczmy to ja lubię. A nie te dzisiejsze ze nie można w nich spać.

0

Zglos komentarz

M
macxxx1 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

A to tym smoothie chcesz się nawalić??

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
8 miesięcy temu

vacarius, nie zapomnij d**y wysmarować wazeliną jak tam pójdziesz

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
8 miesięcy temu

i teraz nie wiesz czy to sarkazm czy serio ktos jest tak zyebany xd

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
8 miesięcy temu

Chodziłbym tam na kupę :)

0

Zglos komentarz

J
jendrul 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

do baru wchodzi zyd murzyn i dewiant z lpg, barman podnosi wzrok i mówi: Wy*ierdalać.

0

Zglos komentarz

Reklama