Reklama
A potem się dziwimy, że w tym kraju NFZ nie działa

A potem się dziwimy, że w tym kraju NFZ nie działa

przez saviola — 8 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
8 miesięcy temu

No i bez składki piłkarsiej da sie dotować piłkę nożną z budrzetu panstwa prawaki. Czemu tak samo nie zrobią ze służbą zdrowia?

0

Zglos komentarz

G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
8 miesięcy temu

Służba zdrowia jest dotowana zarówno ze składki jak i budżetu państwa, ale dla najdroższych w Europie polskich lekarzy po 50 tysięcy euro i więcej zawsze mało.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

"vacarius" jest starszą osobą z problemem alkoholizmu, jak sam wyznał, a złamany χuj moherderator daje mu -30 punktów bez oczywistego powodu! Co robi AdMin w wolnym czasie? Kopie leżących pijanych, bije pięcioletnie dziewczynki albo kradnie niemowlakom smoczki???

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
8 miesięcy temu

To normalne 90% społeczeństwa to de**le, dla których jest potrzeba igrzysk i chleba. Koniowi w oborze też niewiele potrzeba!

0

Zglos komentarz

Reklama