Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
Ginka_Beer 🏆 Master
8 miesięcy temu

Chyba ten "dubajczyk" ocyganił naiwniaka.

0

Zglos komentarz

Z
Zenon65 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

Cygan z Dubaju

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

Jak to? Czyli Polak przed szkodą głupi, o po szkodzie jeszcze głupszy?

0

Zglos komentarz

T
8 miesięcy temu

hakenkreuz coś taki zdziwiony? Popatrz na wyborców tuska. Chociaż fakt, to nie są Polacy.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
8 miesięcy temu

Oblepiony złotem a na paliwo niema hahahaha

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
8 miesięcy temu

No cóż jakoś mi nie szkoda ze dał się zrobić w trąbę. Głupi z nas naród i głupi ludzie są w śród nas. Kiedyś dawaliśmy się zrobić na Amerykanina teraz na dubajczyka chociaż nie czekaj to pierwsze działa nadal...

0

Zglos komentarz

Reklama