Reklama
Choroba filipińska zbiera żniwo wśród polskich elit  !!!

Choroba filipińska zbiera żniwo wśród polskich elit !!!

przez Gordon72 — 8 miesięcy temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
D
d.72 😏 Szyderca
8 miesięcy temu

U mojego kumpla w pracy zawsze pijemy, na legalu. Jest barmanem :)

0

Zglos komentarz

Reklama