Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
8 miesięcy temu

To sobie zobacz na przedwojenne mapy swojego miasta prawaku. Gdybym był w tym samym miejscu przed IIWŚ to byłbym na drzewiie w lesie. A tu jest osiedle na 15 tyś ludzi dziś.

0

Zglos komentarz

Reklama