Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
krak0805 🌟 Padawan
8 miesięcy temu

Bo te wpisy tej małpy nie dotyczyły , więc hejterskie nie były - wręcz przeciwnie , były jej na rękę!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
8 miesięcy temu

Hipokryzja tej baby: level 100.

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
8 miesięcy temu

Większość ludzi w naszym kraju nie potrafi sklecić zdania w polskim języku, zawsze starają się wrzucić jakieś obcojęzyczne słowo, często nie znając jego znaczenia. Bardzo rzadko można usłyszeć przepraszam,tylko wszechobecne "sorry,sorki".

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
8 miesięcy temu

Większość ludzi w naszym kraju nie potrafi sklecić zdania po polsku bez wrzucenia jakiegoś obcojęzycznego słowa,często bez znajomości jego znaczenia. Bardzo rzadko można usłyszeć przepraszam, wszędzie tylko wszechobecne "sorry,sorki"

0

Zglos komentarz

Reklama