Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
8 miesięcy temu

Co by było gdyby w ogóle 500 plusa w Polsce nie wprowadzono? Patola chodziłaby do pracy. Nie byłoby imigrantów pod granicami. Połowa mniej ukrainców. Itd. prawaki.

0

Zglos komentarz

B
bialymis81 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

Idz do sklepu kup jedzenie (nie pasze), pieluchy i mleko.

0

Zglos komentarz

Reklama