Reklama
Source: wgrane.pl

Dla niej dwukrotne przekroczenie prędkości to nic takiego. Bo Tusk!

przez mamamarcina — 8 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
T
tebarek 🎖️ Snajper
8 miesięcy temu

szkoda tlenu który zużywa taki q.wiszon...

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
8 miesięcy temu

problem jest taki ze oddadzą im władze. następne wybory będą takie same jak prezydenckie. ludzie nie będą głosować za pisdzielcami tylko przeciw KO

0

Zglos komentarz

Reklama