Reklama
Ale to na prawicy chyba. Bo tam słyszałem, że jest jedna kobieta,

Ale to na prawicy chyba. Bo tam słyszałem, że jest jedna kobieta,

przez kapec60 — 8 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
Z
zenontelefon 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

Kaczyńska albo Chorosińska. I obie bronią wartosci chrześcijańskich i konserwatywnych.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Zapomniałeś Mariannę X. dupodajkę, zawsze dziewicę!

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
7 miesięcy temu

Faktycznie dla de**li...bo na obrazku jest 6 a nie 5...

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Ta to lubi widoczne z@pi€rdalać bo wyrabia normę ponad formę👍.

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Ewa Zajaczkowska chciala skorzystac z tego sposobu. Niestety nie wie jak sie nazywa ojciec jej dziecka

0

Zglos komentarz

Reklama