Reklama
Source: wgrane.pl

Budowlaniec nagrał jak niszczy dom koparką

przez baldwon — 8 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
L
lalaloopsy 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

A na A na koniec się okazało, że to nie ten dom :D

0

Zglos komentarz

L
7 miesięcy temu

Bohu, kto toto budował. Takie zgliszcza mała koparka. A gdyby rozpędzony Sebix wjechał w toto BMW? Armagedon!

0

Zglos komentarz

F
filip5 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Gdyby przejechał przez to kartonowe gó**o, pewnie nawet by nie zauważył

0

Zglos komentarz

G
Grzegorz79093 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Głupek, są inne sposoby. Swojej roboty się nie niszczy!

0

Zglos komentarz

Reklama