Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
nissin Czysta Moc
7 miesięcy temu

Osiol @AdWiochy prowokuje anonimowo i chce sie kopac? Obiecalem wstawiac w nocy, wiec nie spi i czeka biedny, zeby kasowac i blokowac konto. Zalosna figura, wybral mnie na wroga NR1 Nowej Wiochy i bierze to osobiscie!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 miesięcy temu

I Cyk! @AdWiochy sam sobie dodal punktow...bylo -8 i nagle +13, takie cuda na Nowej Wiocha!

0

Zglos komentarz

Reklama