Reklama
Reklama

Komentarze

52
S
scharf 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na niego pizzzdeczka wołają.

0

Zglos komentarz

V
vanileice 💩 JP 100%
14 lat temu

jest de**lem ;]

0

Zglos komentarz

P
przemyslavitz 💩 JP 100%
14 lat temu

Jaki pe**łek ! FUJ

0

Zglos komentarz

E
ElewinaxD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale on bierze przyklad ze swoich siostr

0

Zglos komentarz

Z
zdeno123 😏 Szyderca
14 lat temu

on jest z PASŁĘKA ZNAM GO

0

Zglos komentarz

C
clauudiaejj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i co? i gej ? :D

0

Zglos komentarz

M
meegi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie licząc charakteru oczywiście- facet fajnie jak jest przystojny i jak nie jest ciotą, to tyle ;)

0

Zglos komentarz

C
clauudiaejj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gey party ;D

0

Zglos komentarz

B
Beatmaker24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w aucie najlepsze,hahah;D

0

Zglos komentarz

K
krzysiek1990 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja pierdziele...

0

Zglos komentarz

M
malamiii 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jedyne co fajne to piesek ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

bo to malo takich na nk. typowy narcyz

0

Zglos komentarz

T
tomekkkk 💩 JP 100%
14 lat temu

PE**Ł !!

0

Zglos komentarz

O
olesnik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gej...

0

Zglos komentarz

A
awkatruska 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Eee pffff 10 razy ładniejszy jestem..

0

Zglos komentarz

T
tomek9131 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pedzio....

0

Zglos komentarz

F
flyte 💩 JP 100%
14 lat temu

a potem się dziwią ludzie, że obecne 16-18latki prowadzają sie z 30-40 latkami... wśród tych drugich zostało jeszcze trochę wolnych )lub rozwiedzionych) NORMALNYCH facetów...

0

Zglos komentarz

H
Hart 💩 JP 100%
14 lat temu

[*] i do pieca

0

Zglos komentarz

N
nimmbo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak się nazywa?

0

Zglos komentarz

P
Patowata 💩 JP 100%
14 lat temu

+ jest taki, że ma fajnego pieska . ;D

0

Zglos komentarz

M
masa301 💩 JP 100%
14 lat temu

Bóg go skrzywdził... on chciał zostać słodkim dzióbkiem z dużymi cycami:) ale kanał.... ja pi****e..

0

Zglos komentarz

S
salen1 💩 JP 100%
14 lat temu

pe**ly do gazu !!!!!!!

0

Zglos komentarz

T
Theroqs 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to niby jak będziesz jeździł na rowerze bez pe**łów?

0

Zglos komentarz

B
behring 🌾 Wieśniak
14 lat temu

salen1 do gazu to ciebie powinni ! :) tak się składa że znam tego chłopaka :) może i ma dużo takich zdjęć ale widocznie takie mu się podobają :) powiem wam pustaki nie krytykujcie kogoś kogo wgl nie znacie nie wiem kto dał to na wiochę ale to musiał być totalny kr***n albo kr***nka !

salen1 do gazu to ciebie powinni ! :) tak się składa że znam tego chłopaka :) może i ma dużo takich zdjęć ale widocznie takie mu się podobają :) powiem wam pustaki nie krytykujcie kogoś kogo wgl nie znacie nie wiem kto dał to na wiochę ale to musiał być totalny kr***n albo kr***nka !

0

Zglos komentarz

B
behring 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie znacie chłopaka a oceniacie po tym jaki ma styl i jakie zdjęcia. współczuję wam.. pustaki !!!!!!!!!!!!! w polsce rzeczywiście nie ma żadnego szacunku do innych..;/ aa wy de**le skoro nie znacie go to nie oceniajcie bo nie zawsze ubiór znaczy o człowieku.

0

Zglos komentarz

B
behring 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przyjaciół to on ma wielu o to się nie martwcie :) nie wiem po co się go czepiacie jak nie znacie wgl chłopaka !? to jest właśnie polska.. zero tolerancji.. jesteście żałośni.. tak samo jak wy na niego gadacie tak samo on może na was ale to miły chłopak dlatego nie robi takich głupstw jak wy !!!!!!

przyjaciół to on ma wielu o to się nie martwcie :) nie wiem po co się go czepiacie jak nie znacie wgl chłopaka !? to jest właśnie polska.. zero tolerancji.. jesteście żałośni.. tak samo jak wy na niego gadacie tak samo on może na was ale to miły chłopak dlatego nie robi takich głupstw jak wy !!!!!!

0

Zglos komentarz

H
HankaMostowiak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pisząc "chłopak" obrażasz wszystkich facetów...

0

Zglos komentarz

A
anartur 🌾 Wieśniak
11 lat temu

PE**LSTWO

0

Zglos komentarz

C
chlebzmaslem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

och jak sweet?

0

Zglos komentarz

T
tomirau 💩 JP 100%
14 lat temu

za******y chłopak oby więcej takich mi sie bardzo podoba:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
szatan_cie_zje 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"suotkie jak mjut"-do wyrzygania.

0

Zglos komentarz

P
Poket19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mi się podoba :p

0

Zglos komentarz

P
Paapii 💩 JP 100%
14 lat temu

Lovelasik !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Do wojska. Tam by dostał porządnie w pi*deczkę. De**lizm trzeba tępić. Gdyby wybuchła III Wojna Światowa to byłby dobrym mięsem armatnim.

0

Zglos komentarz

L
Lizak1886 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tensor deklu szukasz afery

0

Zglos komentarz

K
kleaf 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nooo proszę was,co w nim fajnego?facet to facet,nie musi pakować itp.żeby być męskim,ale jak można wyglądać tak jak on i podawać się za chłopaka,żal mi go.

0

Zglos komentarz

S
Smoczy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zdaje się że ten waćpan gościł już na tej stronce kilka razy:P

0

Zglos komentarz

A
AdamSracz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czyzby Zamosc? ;d

0

Zglos komentarz

M
misiekkmr 💩 JP 100%
14 lat temu

no raczej... ale nie mów głośno bo wstyd

0

Zglos komentarz

I
itadakimasu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co kto lubi: D

0

Zglos komentarz

I
Izkax3 💩 JP 100%
14 lat temu

Byłby fajny gościu, gdyby nie brak mózgu ;)

0

Zglos komentarz

S
szpynda 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ilu ludzi tyle światów. Jego świat dziwną ma orbitę.

0

Zglos komentarz

D
dosluchania 💩 JP 100%
14 lat temu

bardzo fajny i dobrze że dba o siebie i się sobie podoba, inaczej nie robił by sobie tylu fotek, po prostu ładny chłopak

0

Zglos komentarz

P
pikowanadama 😏 Szyderca
14 lat temu

wlasnie ladny a facet ma byc PRZYSTOJNY....

0

Zglos komentarz

W
wiesniak1977 💩 JP 100%
14 lat temu

zal na to patrzecbym mial takiego synalub brata to bym go nap..po glowie co drugi dzien

0

Zglos komentarz

E
elMacho 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Cóż za humanitarne metody rozwiązywania problemów - pobić słabszego. Nauczyli cię tego pewnie rodzice, prawda? Mamusia z wałkiem do ciasta i tatuś z kablem od żelazka?

0

Zglos komentarz

B
Bc09 💩 JP 100%
14 lat temu

co wy od niego chcecie ?? :/ to że nie jest taki jak wy nie znaczy, że jest gorszy.. :P

0

Zglos komentarz

D
dsk48 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mnie osobiście denerwują takie osoby, które uważają się za ludzi boskich, nieziemskich, stojących ponad przeciętnością. Za kogo ten koleś się uważa? Więcej powagi ludzie, bo niebawem będzie tak, że wszyscy będą mieli się ideały.

0

Zglos komentarz

J
jay.c 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale dziuń ;D mmmmmmmmmm

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ma 19 lat i co z tego? Już też nie macie się czego czepiać.

0

Zglos komentarz

P
pikowanadama 😏 Szyderca
14 lat temu

szczerze to ja mlodszym kolezankom wspolczujetakich chloptasiow oraz dlugowlosych kolesi

0

Zglos komentarz

N
napastnik1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja nienawidzę osób, które dyskryminują innych przez to, że na przykład mają długie włosy.. nie znasz to nie oceniaj...

0

Zglos komentarz

P
pikowanadama 😏 Szyderca
14 lat temu

a Ty sie znasz?? dla mnie tacy sie nie podobaj wiec nie ppdwazaj mego zdania.... widac jestes zbulwersowanym chlopcem noszacym dlugie piora

0

Zglos komentarz

K
kasienka26111 💩 JP 100%
14 lat temu

Wcale nie jest ładny, gdybyście go zobaczyli na żywo to byście się przestraszyli ;) A tak po za tym to pe**ł ;)

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jaki pe**ł

0

Zglos komentarz

T
Theroqs 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gdzie ty tu widzisz część do roweru?

0

Zglos komentarz

K
kama6678 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no własnie jaki pe**ł..

0

Zglos komentarz

S
sacredx1997 💩 JP 100%
14 lat temu

S*doma i Gomora jak mawia nasz katecheta

0

Zglos komentarz

M
MonicaBellucci 🌾 Wieśniak
14 lat temu

założę się że wtawia opis : "szukam chłopaka", pewnie biedak nie ma przyjaciół....

0

Zglos komentarz

E
ElewinaxD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haaa a ja go znam sesese xD Krotko mowiac wiocha.pl :]

0

Zglos komentarz

K
karolina363 💩 JP 100%
14 lat temu

ejjj ja go widzialam już xD

0

Zglos komentarz

A
agatka1611 🌾 Wieśniak
14 lat temu

było

0

Zglos komentarz

Reklama