Reklama
Source: wgrane.pl

Zabrakło czasu, mimo, że się spieszyli. Dlatego powołano ,,dwutygodniowy rząd'',

przez mamamarcina — 7 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
akuszer 🏆 Master
7 miesięcy temu

I dostać odprawy pieniężne.

0

Zglos komentarz

V
Vermont25 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Ah tak, dwutygodniowy rząd - to ten sam rząd, który nie miał czasu nawet na przygotowanie regularnego planu przez 8 lat rządzęnia. Możliwe że w dwa tygodnie zdokńczy wszystko, czego ci brakowało. Albo może tylko nie będzie nikogo, kto to zrobi...

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Gosek siedzi z nietęgą miną

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Ale 6 urzędowych zezwoleń na sprzedaz dzialki Dawtonie w 24 godziny dało sie załatwić. Geniusze!

0

Zglos komentarz

Reklama