Reklama
Reklama

Komentarze

14
A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

Ja uważam, że skoro Panbucek Wszechogący stworzył caluśki Wszechświat, a w nim m.in. planetoidę Psyche, w większości zbudowaną ze złota, to i te skromne kilka ton złota na utrzymanie swojej trzody znajdzie.

0

Zglos komentarz

A
arkos72 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

Kościół powinni utrzymywać WIERNI a nie PODATNICY.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

Odprowadzają składki do Watykanu to niech im centrala płaci.

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Zgodnie z konkordatem podpadają tylko pod Watykan, do Rzymu po kasę!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

na emeryture dla czernych pe****li to niech daje wierny i tylko wierny. ale nie w tym kraju

0

Zglos komentarz

A1S19
7 miesięcy temu

Rząd Tuska w 2026 roku przeznaczy rekordową sumę na kościół. Tyle jeśli chodzi o "opiłowanie z pewnych przywilejów" przez Nitrasa i Tuska. Chociaż mogę to zrozumieć. Pierwszy nałogowy ćpun, drugi nałogowy kłamca. Wzory do naśladowania przez parsz.we lewactwo.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

W rywalizacji z Nawrockim nie mają szans.

0

Zglos komentarz

D
dyps 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Nawrocki dał więcej ?

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

no ale złodzieje patelni i papieru toaletowego z IKEA 😉to wzór do naśladowania.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Ja też.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
7 miesięcy temu

A który prawak, czy ksiundz kiedykolwiek pawde powiedział?

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Tak prawdę powiedział jak się pomylił.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 miesięcy temu

Albo też niech płacą składki na ZUS! A nie ze oni nie płacą a emerytury dostają! Jeśli klecha ma z funduszu kościelnego emeryturę to ja chce z funduszu ateistów! Oczywiście do tego funduszu Polska ma co roku wpłacić odpowiednia kwotę aby mi nie brakło!

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

Też jestem za .

0

Zglos komentarz

P
piotr1809 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Niech Watykan płaci te emerytury

0

Zglos komentarz

K
korop 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Ile wpłacił na ZUS, tyle potem emerytury. Normalnie, jak u każdego Polaka powinno być. Zwykła, normalna, prawdziwa równość. Pracuje a mógłby być na emeryturze, to potem wyższa emerytura. Jak u każdego obywatela.

0

Zglos komentarz

A
7 miesięcy temu

92% Polaków może sobie uważać. Rząd Tuska na rok 2026 przewidział 272 milionów zł. Księża tak jak sędziowie nie odprowadzają składek na ZUS.

0

Zglos komentarz

J
Jan39358 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Jest pięć głównych religii na świecie: chrześcijaństwo, islam, hinduizm, buddyzm i judaizm. Czy ci bogowie tam w niebiosach kontaktują się ze sobą ?

0

Zglos komentarz

Reklama