Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
rolevy 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Tak było

0

Zglos komentarz

B
Boga_jednego 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Ja na swoje urodziny zazwyczaj dostawałem wpi..dol, jak ojczym wracał z obchodów moich urodzin poza domem.😉

0

Zglos komentarz

G
ggrzegorz70 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Przerąbane miałeś.

0

Zglos komentarz

Reklama