Każdy pamięta jak świętowali jego urodziny
przez
saviola
— 7 miesięcy temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja na swoje urodziny zazwyczaj dostawałem wpi..dol, jak ojczym wracał z obchodów moich urodzin poza domem.😉
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane