Reklama
Source: wgrane.pl

Żona w samych majtkach odparła atak włamywaczy

przez Mauss — 7 miesięcy temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
Z
ZephKan 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Właśnie dlatego każdy powinien mieć w domu broń. Jak ktoś łamie prawo to to prawo nie powinno go później bronić w postaci obrony koniecznej, a sam włamywacz powinien mieć pełną świadomość, że może stracić życie bądź zdrowie.

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Ale "prawo" to z ciebie zrobi przestępcę a z niego ofiarę

0

Zglos komentarz

T
7 miesięcy temu

A potem taki włamywacz w sądzie powie że przyszedł napić się wody a właściciel mieszkania poczęstował go ołowiem. Zgadnij kto będzie miał większe kłopoty złodziej czy właściciel mieszkania?.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

typhon, co tu zgadywać. Jeżeli strzelec dobrze trafi, to włamywacz już nigdy nie będzie miał kłopotów.

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Amerykański porządek dzienny w Miami😂😂😂.. też nielegalni...

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

Jak w samych majtkach jak ma jeszcze koszulkę i nic nie widać walki że złodziejami.

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

A ponoć to Anglicy mówią po angielsku tak, że nie idzie ich zrozumieć, a tu mamy przykład z USA xD Ale tyłeczek ma fajny :)

0

Zglos komentarz

Reklama