Reklama
Reklama

Komentarze

2
O
Olmeryk 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Fragment propagandówki z TVN24? Dzięki, ale jak będę chciał obejrzeć ściek, to sam włączę TVN albo Republikę. Tu sam z siebie robisz wiochę. Szkoda mi Marcina 😉

-1

Zglos komentarz

K
kypisek 💩 JP 100%
7 miesięcy temu

***** tvn i ryżego

-1

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

Za to chętnie się wypniesz kaczyńskiemu.

1

Zglos komentarz

Reklama