Reklama
Source: wgrane.pl

Rozumiem że jeszcze dużo pisowcow tam jest, ale bądźcie ludźmi chociaż dla zwierząt

przez mamamarcina — 7 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
O
Olmeryk 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

A co ma PiS do biednego psa? Serio, lecz się z tej nienawiści — bo zaczynasz brzmieć jak ci, których krytykujesz przez ostatnie 8 lat.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

A to ma, że to pisiory twierdzą, że zwierzęta nie mają żadnych praw. To członek pisu ciągnął za autem psa. To część członków pisu była przeciwna ustawie łańcuchowej. Tak więc, z 99% przekonaniem można powiedzieć, że sprawujący nadzór nad psem, jest zwolennikiem lub należy do pisu.

A to ma, że to pisiory twierdzą, że zwierzęta nie mają żadnych praw. To członek pisu ciągnął za autem psa. To część członków pisu była przeciwna ustawie łańcuchowej. Tak więc, z 99% przekonaniem można powiedzieć, że sprawujący nadzór nad psem, jest zwolennikiem lub należy do pisu.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 miesięcy temu

PISiorów jeszcze tam połno trzymają się swoich posad rękami i nogami. A widzieliściie kiedyś ofertę pracy na leśniika w pośredniaku? Wiem ze trzeba studiia odpowiednie ale gdy nie masz układów to nie ma sensu abyś robił odpowiednie studia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 miesięcy temu

Lasy państwowe, wody polskie, pkp polskie linie kolejowe i kilka innych to spółki (specjalnie z małej litery), które są wrzodami na polskim organizmie.

0

Zglos komentarz

D
dusiamartusia 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Rzecz się dzieje w Oksie powiat Jędrzejów ostoja pisiorów co tu się dziwić. Biedny wyżełek niemiecki Rzecz się dzieje w Oksie powiat Jędrzejów ostoja pisiorów. Co tu się dziwić sami bogobojni katolicy, którzy w niedzielę krzyżem będą w kościele leżeli i wielbiący...

Rzecz się dzieje w Oksie powiat Jędrzejów ostoja pisiorów co tu się dziwić. Biedny wyżełek niemiecki Rzecz się dzieje w Oksie powiat Jędrzejów ostoja pisiorów. Co tu się dziwić sami bogobojni katolicy, którzy w niedzielę krzyżem będą w kościele leżeli i wielbiący wszystkich innych i braci naszych mniejszych . A tak naprawdę sk*****le podli nienawiścią przesiąknięci.

0

Zglos komentarz

Reklama