Reklama
Już wiadomo, skąd TV Republika będzie nadawać w tym roku Sylwestra ;)

Już wiadomo, skąd TV Republika będzie nadawać w tym roku Sylwestra ;)

przez mr0zu — 7 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
7 miesięcy temu

Fajnie. W takim razie mam nadzieję, że TVN stanie na wysokości zadania i wyemituje sylwester z Berlina.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

A ty obejrzysz ten Sylwester w Choroszczy.

0

Zglos komentarz

P
pedros1980 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Budapeszt jednak nie wypali.

0

Zglos komentarz

Reklama