Reklama
Za rok w Budapeszcie będzie więcej osób na Marszu Niepodległości?

Za rok w Budapeszcie będzie więcej osób na Marszu Niepodległości?

przez slimjarson — 7 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
7 miesięcy temu

A jednak !!! Miękki -Szon nie wróci sam - zesrał się ze strachu !!!!to ci dopiero patriota!!!!!!nakradł i spi****lił a teraz się boi sprawiedliwości !!!! Macie swego szeryfa , de**le pisowskie i suwerenne!!!!😂😂🤔🤔🤔

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Obawiam się, że Twój komentarz będzie wymazany przez moderatora. Nie wpisujesz się w kanony nowej Wiochy. ***** ***

0

Zglos komentarz

Reklama