Reklama
Co sądzicie o tym żeby mężczyźni się tak ubierali?

Co sądzicie o tym żeby mężczyźni się tak ubierali?

przez baldwon — 7 miesięcy temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
K
krak0805 🌟 Padawan
7 miesięcy temu

U nas ( niektórzy) się tak ubierają- tylko ryje mają odsłonięte!!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

T
themark 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

W Dąbrowie Górniczej, chyba też mają zasłonięte :D

0

Zglos komentarz

J
joziom 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Worki na śm***i noszą tylko skąpo inteligentne kobiety.

0

Zglos komentarz

P
7 miesięcy temu

Feminizm nawet do islamu wchodzi? Świat jest stracony

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

ksiądz, kominiarz i ninja - 3 w 1

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Jakbym takiego zobaczył to bym uciekał jak najdalej bo zaraz mogło by być bum albo noże zaczęły by latać w powietrzu.

0

Zglos komentarz

D
Dariusz62263 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Wtedy nie trzeba mdleć i mieszkać w Budapeszcie ;)

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
7 miesięcy temu

Przecież u nas już tak chodzą przedstawiciele kk ;p tylko czapki inne mają

0

Zglos komentarz

Reklama