Reklama
Rząd Tuska obiecał, że odbuduje dom zniszczony przez rakietę. Na tym się skończyło

Rząd Tuska obiecał, że odbuduje dom zniszczony przez rakietę. Na tym się skończyło

przez Trzcin — 7 miesięcy temu
14

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
[
[Usunięty użytkownik]
7 miesięcy temu

Nie rząd, tylko MON, czyli Kosiniak-Kamysz ...

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Większość ciemnoty nie widzi różnicy.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
6 miesięcy temu

A MON to nie rząd?

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Batyr obiecał obniżenie prądu w 100 dni swojej kadencji, a cena wzrosła

0

Zglos komentarz

W
7 miesięcy temu

Chcesz powiedziec ze jedni i drudzy klamia?

0

Zglos komentarz

Z
7 miesięcy temu

Może czeka na rudą łajzę bo ten pierwszy obiecał

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

"A w Ameryce to Murzynów biją!"

0

Zglos komentarz

K
k20z4 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Rakietę XD

0

Zglos komentarz

A
ateka 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

będzie zbiórka jak Ryydzyka na stocznię. I zapewne z takim samym rezultatem.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
7 miesięcy temu

Rzont Tóska

0

Zglos komentarz

S
siwy9876 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Chyba czas wrócić do szkoły na język polski, chociaż nie sorki wyborcy PiS nie mogą się uczyć by wciskać im ciemnotę łatwiej;)

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

co tam pitolisz? nabijam się propogandy tv-za-rublika

0

Zglos komentarz

Z
7 miesięcy temu

Sam Tusk za to obiecał sto razy więcej i nie dotrzymał słowa ale najśmieszniejsze jest to że nadal są kr***ni którym on coś obieca a te głąby mu wierzą

0

Zglos komentarz

P
prymuss123 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Może dla tego że tam nie było żadnej ruskiej rakiety.

0

Zglos komentarz

Reklama