Reklama
Reklama

Komentarze

11
N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 miesięcy temu

W niedzielę, 16 listopada, policjanci drogówki z gdańskiej komendy miejskiej zmierzyli prędkość jadącego przed nimi Audi. Kierujący przekroczył na al. Zwycięstwa dopuszczalną prędkość o 58 km/h i policjanci dali mu sygnały do zatrzymania. Siedzący za kierownica audi mężczyzna nie zatrzymał się jedna...

W niedzielę, 16 listopada, policjanci drogówki z gdańskiej komendy miejskiej zmierzyli prędkość jadącego przed nimi Audi. Kierujący przekroczył na al. Zwycięstwa dopuszczalną prędkość o 58 km/h i policjanci dali mu sygnały do zatrzymania. Siedzący za kierownica audi mężczyzna nie zatrzymał się jednak, tylko gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

pewnie wziął przykład z Zera

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
7 miesięcy temu

Darł na Węgry.

0

Zglos komentarz

R
RomekX 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Wyjął kasę z tylnej kieszeni zapłacił i zadzwonił po szofera.

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Od kiedy obcokrajowcy dostają punkty karne???

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

Jeśli obcokrajowiec wymieni zagraniczne prawo jazdy na polskie.

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Albo ma nadany numer PESEL

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

mandat, wpeird@l i wypad na front...

0

Zglos komentarz

A
7 miesięcy temu

Mandatów i tak nie zapłaci. Od razu na front w Donbasie. Niech eliminuje jak najwięcej kacapów, to leży w interesie Polski.

0

Zglos komentarz

T
thomasd53 💩 JP 100%
7 miesięcy temu

Pewnie się spieszył po socjal do Niemiec

0

Zglos komentarz

B
Blinky 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

I tu ruSSkie trole na wiocha.pl?

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Kto im zabroni. Oni są chronionym gatunkiem. Strach mieć negatywną opinię o nich. To tak jak z czarnymi w USA.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

Wont na front!

0

Zglos komentarz

P
7 miesięcy temu

Skąd 22 letni Ukrainiec ma forsę na taką brykę? Z miliardów otrzymanych z Polski od Tuska? I dlaczego nie w okopie na froncie w Donbasie? Bo twm za niego walczą Polacy?

0

Zglos komentarz

W
Whisky_in_the_jar 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

LOL ogarnij się człowieku - to ponad 20 letni grzmot a 22 latek nie podlega mobilizacji. Należy ściągnąć z niego forsę co ma i deportować z zakazem wjazdu do EU.

0

Zglos komentarz

M
malyv8 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

To samochód za pół pensji minimalnej, więc pewnie zarobił w dwa tygodnie.

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

zarobił za miesiąc niego rozkładając towar w markecie ;)

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

nic dziwnego że później wysadził tory ;) :) PS. czemu policja nie zatrzymała go po pierwszym wykroczeniu? moim zdaniem to średnia fajne.

0

Zglos komentarz

Reklama