Reklama
Lublin. W końcu jakaś inwestycja w tym mieście?

Lublin. W końcu jakaś inwestycja w tym mieście?

przez Mauss — 7 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
T
tebarek 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

w Kielcach też boom w inwestycjach - lustro do oglądania nieba prezydentka se zafundowała zamiast Kurię wspomóc bo s**ienki z czasów bp.Ryczana wyciągają i łatają przy godzinkach

0

Zglos komentarz

A
7 miesięcy temu

Najgorsze jest to, że żaden z polityków i firm powiązanych nie zarobiło.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Skąd wiesz? Politycy mają niewyczerpane pomysły na branie w łapę, mogli dostać łapówę i od bobrów.

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

kwestia czasu jak odstrzelą wszystkie bobry w województwie za to że jeden ośmielił się budować bez pozwolenia

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Kwestia czasu jak myśliwi po zabiciu człowieka bedą tłumaczyć: myślałem że to jest bóbr.

0

Zglos komentarz

Reklama