Reklama
Reklama

Komentarze

7
A
Anatoliusz 🌟 Padawan
7 miesięcy temu

Ale tymi oscypkami na Dworcu Wileńskim to mężczyzna handlował. Czemu nazywasz faceta babcią?

0

Zglos komentarz

J
jeremian 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Obok staruszka to oni są odważni ale tam gdzie szaleją Gruzini lub Ukraińcy to ich nie widać.

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

To są ci sami co za PIS byli na tyle odważni by bić kobiety pałkami i wlepiali mandaty z tytułu nieistniejącego zapisu prawnego

0

Zglos komentarz

A1S19
7 miesięcy temu

Wyślij jakiś link z biciem kobiet pałkami, bo nie mogę znaleźć. Tylko proszę o link z bezpodstawnym użyciem pałki.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

A1... musisz ruszyć 4 litery i udać się na Żoliborz a zobaczysz na żywo bezpodstawne używanie pałki ... w zwisie

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Une sie ino do tego nadajom.

0

Zglos komentarz

G
gf21 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Oni przyszli na darmowe żarcie(konfiskata towaru)

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

A wczoraj to był dziadek, szybko zmiany postępują

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Dawniej mówiono , że chodzą parami bo jeden umie pisać a drugi czytać.Najdziwniejsze jest to, że nie mają ubranych kominiarek.

0

Zglos komentarz

Reklama