Reklama
Spotykasz na korytarzu tą miłą panią. Co jej mówisz?

Spotykasz na korytarzu tą miłą panią. Co jej mówisz?

przez hef0 — 6 miesięcy temu
27

Zglos post

Reklama

Komentarze

26
T
tem101 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

O Matko Boska!

0

Zglos komentarz

J
Jerzysław49380 💩 JP 100%
6 miesięcy temu

Nie wygląda na miłą

0

Zglos komentarz

R
RoberD 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Co najwyżej Dzień dobry bo nie znam kobiety.

0

Zglos komentarz

A1S19
6 miesięcy temu

Jeb,na zakłamana propagandystka.

0

Zglos komentarz

J
6 miesięcy temu

gdzie dzisiaj straszysz?

0

Zglos komentarz

D
6 miesięcy temu

Kolejne resortowe dziecko 🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

G
Gottfryd 💩 JP 100%
6 miesięcy temu

ić Pan w chooooy ( ***** *** )

0

Zglos komentarz

R
rewl 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Dzień dobry! Jest Pani świetna!

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Rozprawicz Jarka.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Widać od razu po ryju, że wredne. Na parapecie się nie siada!

0

Zglos komentarz

P
pete72 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Uprzejmie pytam “czy mozna zaladowac zmywarke?”

0

Zglos komentarz

S
6 miesięcy temu

Hef0 - nie masz nikogo w prawdziwym życiu, kogo mógłbyś spytać? Biedaku... Bo Pani siedząca na parapecie to chyba nie jest wiocha.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Nie, dziękuję, mam w domu.

0

Zglos komentarz

B
biolon9 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Zależy w jakiej partii bym był, bo jak z PiS to niewiem , nie słyszałem, nie znam tego pana, to nie moja działka, właścicielem jest żona syn etc

0

Zglos komentarz

K
k20z4 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Kyrie eleison

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Dzień dobry, a co mam powiedzieć? Nie wiem co to za baba, nie wiem co autor miał na myśli wrzucając jakąś kobitę siedzącą na parapecie.

0

Zglos komentarz

K
KulfonCudak 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

jesteś lepsza niż Rachoń i Kłaczek razem wzięci...

0

Zglos komentarz

I
ichemek 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

a co prawda to prawda, te dwa łby to Himalaje hipokryzji i propagandy dla półmózgów. A ona przebija ich obu razem wziętych.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Nic, bo jej nie znam :D

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Ja wiem, że wielu atakuje urodę tej pani, ale prawda jest taka, że mało który z was, spotkał w życiu równie inteligentną kobietą. A teraz prosowieckie prawaki możecie zacząć pluć i minusować

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

A co cię to obchodzi...co bym powiedział.

0

Zglos komentarz

K
kaczkogens 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Tak samo nie lubię jak Danuty, nic nie mówię, mijam z obojetnością. Żeby nie było konfiarzy jeszcze bardziej nie lubię, ale oni się chyba jeszcze nie dorobili swoich klakierów

0

Zglos komentarz

L
lalaloopsy 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Dzień dobry, miło Panią widzieć :D

0

Zglos komentarz

K
Kramag 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Dzień dobry i lekko kłaniam się z szacunkiem.

0

Zglos komentarz

L
logigrex 💩 JP 100%
6 miesięcy temu

Zgin przepadnij silo nieczysta

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Że mam takiego jednego do zaOrania.

0

Zglos komentarz

P
6 miesięcy temu

Mówię jej - Zawsze ci się ten tysiączek za dupczonko przyda... Pozdrawiam serdecznie

-1

Zglos komentarz

Reklama