Jak tak na to popatrzę
przez
saviola
— 6 miesięcy temu
Leć za równik. Urlop w ciepłych krajach zimą jest lepszy niż latem.
Zgłoszenie zostało wysłane
Urlop w ciepłe zima pewnie, że spoko, ale ja to bym się chciał po prostu wyspać:)
Zgłoszenie zostało wysłane