Reklama
Reklama

Komentarze

11
K
krzywojapy 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Niektórych traktuje się jak powietrze - to naturalne...😀

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Damie by korona z głowy spadła jakby pierwsza "dzień dobry" powiedziała?

0

Zglos komentarz

S
stock 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Przy skrzynkach mówisz... dziewczyna typu ziom... nie oczekuj uprzejmości, gdy sterczysz na klatce schodowej, jak w latach 90tych.

0

Zglos komentarz

P
pistol 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Z raguly ten mowi >dzien dobry< , ktory wchodzi. Chyba , ze cos sie zmienilo...

0

Zglos komentarz

K
6 miesięcy temu

Blachara jakaś czy co?

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Nie znam typiary ale ma rację - facet pierwszy mówi kobiecie dzień dobry, młodszy starszemu, niższy rangą wyższemu, grzeczniejszy chamowi... gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

V
V-T-S-S 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Każdemu na ulicy mówisz "dzień dobry"? Nieznajomym co cię mijają, wchodzą do klatki, przechodzą obok? Serio?

0

Zglos komentarz

R
ruskm 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Przede wszystkim pierwszy mówi wchodzący do pomieszczenia, niestety faktycznie jakoś to ciężko ludziom przychodzi.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
6 miesięcy temu

Ani oma piękna ani dama co najwyżej dała to już różnica

0

Zglos komentarz

R
RXRX22394 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

równouprawnienie (nie)kochana .....

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Ja mówię dzień dobry tylko ludziom których znam, ewentualnie kasjerce w sklepie, kobicie w jakimś urzędzie itp. a nie przypadkowej lasce na klatce schodowej.

0

Zglos komentarz

B
belialus 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Weź już następnego faceta bo kupon nie wchodzi.

0

Zglos komentarz

Reklama