Reklama
Adminie, to nie hejt, to pytanie. Nie jesteś ciekaw?

Adminie, to nie hejt, to pytanie. Nie jesteś ciekaw?

przez RonaldB — 6 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
R
RonaldB 🏆 Master
6 miesięcy temu

Obawiam się, że możesz nie być ciekaw.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
6 miesięcy temu

Mimo wszystko mem warty tygodnia w odosobnieniu. Wg. mnie rzecz jasna.

0

Zglos komentarz

K
kubanos69 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Zdecydowanie brakuje "K" przed "M" !

0

Zglos komentarz

Reklama