W razie agresji na Polskę, Łódź mamy już zbombardowaną
przez
mr0zu
— 6 miesięcy temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Po bombardowaniu będzie tylko lepiej bo nie będzie śmierdziało szczynami i rzygami. A i ciszej się też zrobi.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane