Reklama
W razie agresji na Polskę, Łódź mamy już zbombardowaną

W razie agresji na Polskę, Łódź mamy już zbombardowaną

przez mr0zu — 6 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
P
pibi80 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

A jak jeszcze Katarzyna tam powierci, to resztę też w gruz obróci

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
6 miesięcy temu

O tak od 1939r

0

Zglos komentarz

G
Grzegorz79093 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Po bombardowaniu będzie tylko lepiej bo nie będzie śmierdziało szczynami i rzygami. A i ciszej się też zrobi.

0

Zglos komentarz

M
Małgorzata59355 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Czy to Nawrot/Sienkiewicza??? 🤣

0

Zglos komentarz

Reklama