Reklama
Source: wgrane.pl

Batyr: ,,Teza, że polska wieś źle traktuje zwierzęta to krzywdzący stereotyp??. A tymczasem polska wieś...

przez mamamarcina — 6 miesięcy temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

Trzeba zrobić prawdziwy eksperyment - te tępe dzidy wiejskie , co tak traktują zwierzęta - zrobić im takie same warunki , jak one zrobiły tym pieskom!!!! Bez żadnej litości !!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama