Reklama
Szczyt V4 na Węgrzech. TVP wykluczona z relacjonowania obrad...

Szczyt V4 na Węgrzech. TVP wykluczona z relacjonowania obrad...

przez mr0zu — 6 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Wolne Media nie powinny zapraszać, ani relacjonować bełkotu ruskiej hołoty. Niech się Batyr z towarzyszami lansuje w Russpublice.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

No to przecież było posiedzenie zwolenników putinowskich , z Batyrem na czele!!! Wstyd dla Polski , batyrowcy!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama