Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
6 miesięcy temu

Którego narodu? A mmoże to ci turyści za Arabii Saudyjskiej tam włązą? Jeśli tak to niech ich Allach Prowadzi.

0

Zglos komentarz

J
Jaacenty 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Postawić tam policjanta i niech wali mandaty... do wiosny sfinansują drugą Zakopiankę

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

postawić tam człeka z młotem co jak jest tam sporo ludzi to nap....ala w ten lód aż pęknie

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Powinien być przepis, że jeżeli ktoś w sposób rażący narusza obowiązujące przepisy (nakazy, zakazy, itp.), w wyniku których uległ wypadkowi i potrzebne było uruchomienie akcji ratowniczej, musi w całości pokryć jej koszty.

0

Zglos komentarz

M
6 miesięcy temu

O i to jest rozsądne rozwiązanie.

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Wielkie halo robicie z niczego, a co odwilż jest i lód się topi???...

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

No i potem puszki po piwie i cała reszta czyli ok?

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Ja piszę o wchodzeniu na lód, a nie o śmieceniu, dla mnie to dwie różne sprawy...

0

Zglos komentarz

S
seat1967seat 💩 JP 100%
6 miesięcy temu

u ciebie na Kamczatce minus 50, to wiemy

0

Zglos komentarz

S
seat1967seat 💩 JP 100%
6 miesięcy temu

u ciebie na Kamczatce jest odwilż, czy minus 50?

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

To tak jak z parkowaniem 1-2-3 zostawi i potem cała reszta że niby jest znak ale można i cyk Straż 20 mandatów hurtem po kolei

0

Zglos komentarz

Reklama