Reklama
Reklama

Komentarze

8
G
gadzet_pl 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Po co maja grac, od razu niech walą reklamy.

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

W końcu to USA. I tal dobrze, że ma opcji, że, aby oglądnąć powtórkę gola trzeba wykupić pakiet premium za $9.99.

0

Zglos komentarz

K
6 miesięcy temu

Mecz w przerwach reklamowych.

0

Zglos komentarz

P
6 miesięcy temu

Pewnie ze nie chodzi. Zdrowie piłkarzy najważniejsze. Każdy de**l to 2ie.

0

Zglos komentarz

M
mikarus 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Infantino sprzedałby swoją matkę za 2 dolary. Gdyby wcześniej nie sprzedał jej za dolara.

0

Zglos komentarz

A
Abyss667 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

co za problem to nie oglądaj , co to 3 minuty w porównaniu do przerw na polsacie

0

Zglos komentarz

G
gdzies2 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Oj tam oj tam, to będzie przerwa na siku. Tak samo jak masz w filmach w tv :D

0

Zglos komentarz

S
schredder 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Dobrze,że nie muszę tego oglądać...szkoda prądu...

0

Zglos komentarz

Reklama