Reklama
Reklama

Komentarze

4
F
franek1999 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Po prostu Iga też ma magistra i to pewnie KUL!

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Taki mgr z turystyki, fajny. 2 muesuace pracujesz tu, potem 3 przerwy, kolejny miesiąc tam itd. Wszędzie jesteś, nigdzie cie nie ma. Turystyka zatrudnieniowa na poziomie mgr.

0

Zglos komentarz

K
Konstancja1 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Magister turystyki Erasmus dla dorosłych

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Jak mu wysiądzie zdrowie to przynajmniej będzie miał na leki, zresztą jak mu się znudzi to przepisze warsztat na syna a sam będzie sobie biegał z łopatą, grabkami i sekatorem po ogródku.

0

Zglos komentarz

Reklama