Reklama
Typowe kolokwium na 3 roku studiów. Trzeba na spokojnie, usiąść i pomyśleć...

Typowe kolokwium na 3 roku studiów. Trzeba na spokojnie, usiąść i pomyśleć...

przez slimjarson — 6 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

Końcowy egzamin dla pisowcow na studiach przed objęciem funkcji w zarządach SSP( lata 2016 - 2022) 😂😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 miesięcy temu

Czy to w semminariun?

0

Zglos komentarz

S
słowik76535 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

jpd........./..

0

Zglos komentarz

Reklama