Reklama
Reklama

Komentarze

2
H
henryk 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Po urodzeniu dziecka dalej będziesz mogła go odwiedzać.Proponuje zrobić grafiki, żeby nie spotkać się z innymi panienkami.W naszym kraju rodzi się mało dzieci,więc dobrze,że starasz się pomóc.Swiadczenie 800+ będzie waloryzowane,więc dasz sobie radę.

0

Zglos komentarz

L
lukachu116552 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Rodzi sie malo dzieci, więc warto wprowadzać wartościowe jednostki do społeczeństwa. 🤣🤣

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Może jedź rzeźni, wymień sobie mózg na ś**ński, będziesz mądrzejsza.

0

Zglos komentarz

Reklama