Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
6 miesięcy temu

Co wy lwaaki wdzce za proble synt też ma po prostu o 20 lat młodszą babę tak jak ja prawak?

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Szkoda, że ta "baba" miał wtedy lat 9... p.s. Piłeś-nie pisz!

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Szkoda że nareszcie. Za Ziobry tego p**s patrioty słusznie nazywanego ZERO, zamiatano tą sprawę pod dywan. Ostatnio jakiś p**solud tu pisał że za Ziobry było bezpieczniej.

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

No Kurskisyn.

0

Zglos komentarz

G
glauthor 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Nieletnia to ma 14 lat a ten zwyrol gwałcił 9 latkę. Kastracja obligatoryjna, a prokurator który wcześniej umorzył sprawę przed sąd i do pierdla.

0

Zglos komentarz

Reklama